REALIZACJE POD KLUCZ

Wiślane Tarasy

KRAKÓW

Mieszkanie podzielone zostało funkcjonalnie na dwie części: dzienną i nocną. Dzienna częścią zawiera salon, kuchnię i biuro (użytkowane w ciągu dnia), podczas gdy część nocna zawiera hol wejściowy, garderobę, łazienkę, pralnię i sypialnię (użytkowane głównie w porze nocnej).

Mieszkanie jest pełne innowacyjnych rozwiązań, takich jak składanym stół (rozkładany jednym przyciskiem), inteligentny system oświetlenia (kilka zaprogramowanych scenariuszy) i serwer domowy. Zgodnie z życzeniem inwestora stół rozkładany jest tylko gdy jest potrzebny, n specjalne okazje. Także inne udogodnienia takie jak system kina domowego, które normalnie jest ukryte a uruchomienie go odbywa się jednym naciśnięciem przycisku.

Minimalistyczne wnętrze zostało stworzone z wielką starannością o detale i funkcjonalność. Strefa dzienna promuje integrację bez ograniczania codziennych czynności – strefa otwarta. Jasne kolory pomagają skupić się na codziennej pracy i utrzymaniu wysokiej aktywności aż do końca dnia.

Strefa nocna natomiast znajduje się za niewidzialną zasłoną – odgrodzona ciemnym kolorem (podłogi, ściany i sufit). Za zasłoną życie toczy się innym trybem (sennym).

Ten apartament został zaprojektowany dla pary dwóch bardzo zajętych ludzi, którzy często pracują w domu, więc wszystkie funkcjonalne rozwiązania i pomysły muszą być podporządkowane także ich wysokim wymaganiom.

 

GALERIA

POZOSTAŁE
REALZACJE

Zainteresował Was ten projekt? Zapraszamy do innych podobnych galerii poniżej.

Wiślane Tarasy

KRAKÓW

WIĘCEJ